Wczytuję dane...

Holika Holika

Dbanie o skórę nie powinno być przykrym obowiązkiem, ale zabawą i przyjemnością. Z tego założenia wyszli twórcy azjatyckich kosmetyków Holika Holika – jednej z marek, które przyczyniły się do ogólnoświatowego boomu na koreańską pielęgnację. Jej nazwa to połączenie dwóch słów: angielskiego „holic” („holistyczny”) i koreańskiego „holida” („pokusa”).

Chociaż ta chwytliwa nazwa pojawiła się na rynku dopiero w 2010 roku, producent kosmetyków Holika Holika ma na koncie co najmniej 20 lat doświadczenia w branży. Oficjalne sklepy i punkty sprzedaży Holika Holika można spotkać w całej Korei Południowej, a ich produkty robią karierę nie tylko w Azji, ale też w Europie i Ameryce.

Koreańska pielęgnacja twarzy: zabawna forma i naturalne składniki

Najpopularniejsze produkty Holika Holika – wielozadaniowy, nawilżający żel Aloe 99 w praktycznej butelce w kształcie liścia i maseczki „zwierzaki” – szybko stały się hitem Internetu. Blogerki zachwalają azjatyckie kosmetyki nie tylko ze względu na ich zbawienny wpływ na skórę, ale także… ich niezwykły design.

Koreańskie maseczki w płachcie z kolorowymi nadrukami,pianka do mycia twarzy w kształcie opakowania kurzych jaj, krem do twarzy w słoiku miodu… Produkty Holika Holika bez wątpienia wnoszą nieco zabawy do codziennej pielęgnacji!

Żel aloesowy Holika Holika – hit z koreańskiej wyspy Jeju

Najbardziej rozchwytywanym kosmetykiem koreańskiej marki jest żel Holika Holika Aloe 99. To łagodny, naturalny produkt, bezpieczny nawet dla wrażliwej, podrażnionej i suchej skóry. Miłośniczki koreańskiej pielęgnacji cenią żel aloesowy za jego wszechstronne zastosowania. Można smarować nim twarz i całe ciało, a nawet używać jako nawilżającego żelu do włosów.

Żel aloesowy Holika składa się aż w 99% z naturalnego miąższu zawartego w liściach aloesu. W związku z tym, nie zawiera sztucznych barwników, parabenów, olejów mineralnych i składników pochodzenia zwierzęce

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">