Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 6.69 PLN
Producent: eco cosmetics

Formuła emulsji to połączenie Emulsji na słońce Eco Cosmetics do skóry wrażliwej z właściwościami noni, bisabololu i pantenolu. Czysto mineralna ochrona przed światłem słonecznym składająca się z dwutlenku tytanu, tlenku cynku, korundu i magnezu zapewnia niezawodną ochronę przed promieniami UV. Emulsja jest wodoodporna i może być stosowana zarówno do ciała, jak i do twarzy. Pielęgnuje skórę i chroni ją przed utratą wilgoci.

Noni zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe i zapewnia skórze intensywne odżywianie. Bisabolol działa kojąco, a pantenol wspomaga regenerację komórek i wzmacnia funkcjonowanie bariery ochronnej.

Do stosowania tylko na zagojonych tatuażach!

Wysoka ochrona przeciwsłoneczna jest szczególnie ważna w przypadku nowych tatuaży i okresów intensywnego nasłonecznienia.

Skład: Wodny wyciąg z noni  Trójglicerydy  Olej sojowy*  Dwutlenek tytanu  Masło shea*  Gliceryna roślinna  Olej karanja* Wyciąg z owocu granatu*  Gliceryna roślinna  Korund  Emulgator  Kwas stearynowy Polyglyceryl-3 Diisostearate Emulgator  Tlenek cynku  Ekstrakt z owocu noni  Monogliceryd kwasu oleinowego  Naturalny składnik oleju roślinnego  Olej rzepakowy Olej z pestek granatu*  Olej z rokitnika*  Oliwa z oliwek*  Olej z nasion wiesiołka*  Olejek jojoba*  Olejek różany*  Witamina E  Pantenol  Bisabolol  Siarczan magnezu  Olej z otrębów ryżowych  Mieszanka naturalnych olejków eterycznych (bez alergenów)

*składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych

 Kosmetyki eco cosmetics na słońce:

 • Pierwsza seria produktów ochrony przeciwsłonecznej wyprodukowana z certyfikatem neutralizowania emisji CO2
 • Działają natychmiast po nałożeniu
 • Ochrona mineralna, w 100% pochodzenia naturalnego
 • W 100% wolne od syntetycznych filtrów przeciwsłonecznych
 • 100% składników pochodzenia naturalnego
 • Wodoodporne
 • Nie zawierają syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących
 • W 100% wegańskie
 • Nie zawierają PEG, SLS i parabenów
 • Do produkcji nie wykorzystano nanotechnologii
 • Bez GMO
 • Nie testowane na zwierzętach

Firma Eco Cosmetics opracowała innowacyjną linię kosmetyków pielęgnacyjnych dla miłośników tatuaży. Aby odkryć naturalną pielęgnację połączoną z dbałością o trwałość tatuażu, staraliśmy się dotrzeć do źródeł sztuki tatuażu. Przez tysiące lat na wyspach Polinezji tatuaże służyły do przekazywania informacji o statusie i reputacji osoby. By zapobiegać blaknięciu i rozmywaniu konturów, używano tam ekstraktów z kory, korzeni, liści i owoców drzewa Noni. Połączyliśmy tę starożytną wiedzę o cennych właściwościach noni z nowoczesnym, starannym procesem produkcyjnym.

Noni charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych. Jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę, oferuje intensywną pielęgnację i sprzyja szybkiemu gojeniu się mikrourazów oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków i wirusów. Świadomie i celowo rezygnujemy z  użycia alkoholu, agresywnych zapachów (na przykład z owoców cytrusowych) i agresywnych tenzydów. Wszelkie takie składniki byłyby szkodliwe dla zachowania intensywności barwy. Natomiast owoc granatu*, zawierający działające przeciwzapalnie antyoksydanty i fitoestrogeny opóźniające starzenie skóry, stanowi cenny dodatek do kosmetyków. Oznacza to, że linia Tattoo Care zapewnia doskonałe właściwości do pielęgnacji skóry i utrzymywania długotrwałego, lśniącego koloru tatuażu.

Pamiętaj:

Nanoś obficie i często powtarzaj aplikację, szczególnie po kąpieli wodnej. Zastosowanie w małych ilościach zmniejszy efekt ochronny. Bezwzględnie unikaj oparzeń słonecznych. Unikaj ekspozycji dzieci na działanie słońca w godzinach szczytowego nasłonecznienia. Nie narażaj niemowląt i małych dzieci na bezpośrednie działanie światła słonecznego. Dla niemowląt i małych dzieci używaj odzieży ochronnej i produktów z filtrem przeciwsłonecznym o wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej (powyżej 25). Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu nawet po użyciu produktu z filtrem przeciwsłonecznym. Nadmierna ekspozycja na słońce stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia. Żaden preparat nie zapewnia 100% ochrony.

Kosmetyk posiada certyfikat  i nie zawiera syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących.

100% składników jest pochodzenia naturalnego.
95% składników roślinnych pochodzi z upraw ekologicznych.
20% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznych.

Pojemność: 100 ml

Producent: Eco cosmetics

Kraj pochodzenia: Niemcy

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">