Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 733739104267
Wysyłka od: 9.80 PLN
Producent: NOW FOODS

Znane jest także pod nazwami La Pacho i Ipe Roxo, pozyskiwane jest z kory drzewa rosnącego w tropikalnych lasach Ameryki Płd. zwanego Tabeuia Ipe.

Z przeprowadzonych badań wynika, że Pau D'Arco jest pomocne w zwalczaniu pasożytów, ale przede wszystkim bardzo skutecznie reguluje poziom cukru we krwi (bardzo wyraźnie poprawia obraz krwi). Jest tez świetnym środkiem ułatwiającym trawienie. Pau D'Arco wzmaga odporność organizmu. Pau D'Arco proszek jest produktem naturalnym w formie najbardziej przyswajalnej przez organizm. Stosowanie preparatu w połączeniu z dietą jarską opartą na żywności naturalnej wzmaga jego działanie. ( Korzystny wpływ ma także wyeliminowanie papierosów) alkoholu, czarnej kawy, herbaty.

Zawartość w opakowaniu

100 kapsułek

Zawartość w 1 kapsułce

Wapń 15mg

Pau D'Arco 500mg

Dawkowanie

dwie kapsułki 1-2 razy dziennie

 

UWAGA!
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. 

Producent: Now foods, 95 S.Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA

Dystrybutor: www.greenport24.pl Polska,paudarco

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">