Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 6.69 PLN
Producent: Pharmovit

Kwas hialuronowy w znacznej mierze pomaga przedłużyć idealny wygląd skóry. Może poprawić, a nawet przyspieszyć gojenie się ran, jak również zmniejszyć już istniejące blizny.

Pełni funkcję naturalnego filtra, który osłania warstwę rogową naskórka przed wnikaniem w nią substancji chemicznych czy drobnoustrojów.

Pełni też ważną rolę funkcjonalną, ze względu na swoją zdolność do wiązania wody, utrzymuje on właściwy stopień nawilżenia struktur stawowych. Jest jednym z głównych składników mazi stawowej zapewniającej odpowiednie smarowanie pracującym stawom, chroniąc ich powierzchnię przed prowadzącym do degeneracji wycieraniem.

Ostatecznie, kwas hialuronowy zatrzymuje proces powstawania zmarszczek oraz nawilża włosy i wzmacniają paznokcie. A te wszystkie zalety dostępne są dla każdego dzięki oferowanym kapsułkom z kwasem hialuronowym.

Składniki

Kwas hialuronowy; inulina; żelatyna

 

Składniki w porcji dziennej1 kapsułka

Kwas hialuronowy

150,00 mg
Inulina 130,00 mg


 

Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających.

informacje o produkcie

Sposób użycia

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka. 

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci

UWAGA!
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">