Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 6.69 PLN
Producent: Pharmovit

W cytryńcu chińskim znaleziono substancje o nazwie lignany, które działają ochronnie na wątrobę, zapobiegania jej uszkodzeniom i przyspiesza regenerację, m.in. w przebiegu wirusowego zapalenia wątroby i stanów zapalnych wątroby wywołanych czynnikami chemicznymi. Lignany działają ochronnie na wątrobę dlatego, że aktywują enzymy w komórkach wątroby, które produkują glutation – najmocniejszą substancję antyoksydacyjną. Poza tym ligniany niszczą substancje chemiczne, które przyczyniają się do powstania stanów zapalnych w różnych komórkach organizmu człowieka.

Cytryniec chiński pomoże w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, osłabienia, rozdrażnienia i niepokoju. Cytryniec - podobnie jak żeń-szeń - wspomaga łagodzenie stanów przemęczenia, poprawia kondycję psychiczną i fizyczną. Za takie działanie cytryńca odpowiedzialne są lignany, które stymulują centralny układ nerwowy, przyczyniając się do poprawy sprawności fizycznej i umysłowej.

Składniki

Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis); mikronizowane wytłoki jabłkowe; żelatyna

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Ekstrakt 4:1 z owoców cytryńca chińskiego

(Schisandra chinensis)

200,00 mg

Mikronizowane wytłoki jabłkowe

150,00 mg

Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających.

Sposób użycia

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">