Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 9.80 PLN
Producent: Pharmovit

Składniki
Mikronizowane wytłoki jabłkowe; żelatyna; ekstrakt z kwiatów złocienia maruny standaryzowany na 0,8% partenolidów (Tanacetum parthenium)

1 kapsułka zawiera:

  • Mikronizowane wytłoki jabłkowe - 380,50 mg*
  • Ekstrakt z kwiatów złocienia maruny (Tanacetum parthenium) - 19,50 mg*
    • w tym partenolidy - 0,156 mg*

* brak referencyjnej wartości spożywczej

Charakterystyka
Złocień maruna pomaga się zrelaksować. Wspiera trofizm mikrokrążenia, zwiększa przepuszczalność naczyń włosowatych i mikrocyrkulację. Przyczynia się do łagodzenia objawów menopauzy. Przyczynia się do poprawy fizycznego i psychicznego samopoczucia.

Stosowanie
Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml)

Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Przechowywanie
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Masa netto
45 g

Producent
Pharmovit Sp. z o.o., Sp. komandytowa
Plac Gabriela Narutowicza 1/6
09-402 Płock, Polska

Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">