Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 6.69 PLN
Producent: Nativita

Zeolit spotykany również pod nazwą klinoptylolit (jest to jego główny składnik), to naturalny minerał pochodzenia wulkanicznego.

Składniki: 100 % zeolit, przy czym zawartość poszczególnych składników wygląda następująco: klinoptylolit > 84 %, krystobalit 8 %, glinka 4 %, plagioklaz 3 – 4 %, rutyl 0,1 – 0,3 %.

Sposób spożycia: Proszek może być wykorzystany na wiele sposobów. Najczęściej rekomenduje się go do filtracji wody, a także tworzenia własnych kosmetyków.

Zalecenia: Zeolit stosowany jest m.in. do użyźniania gleby, do oczyszczania skóry przed nakładaniem glinek leczniczych, a także w medycynie niekonwencjonalnej.

Właściwości: Zeolit jest zaklasyfikowany jako dodatek do pasz dla zwierząt, albowiem pomaga w trawieniu pokarmów, a także poprawia wchłanianie wartości odżywczych. Z uwagi na jego właściwości stosowany jest często do filtracji wody i oczyszczania powietrza.

Uwagi: Produkt stosowany jest w naturalnej medycynie, jednak zgodnie z wytycznymi UE nie może być on składnikiem żywności, ani suplementów diety.

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">