Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 5902150289135
Wysyłka od: 9.80 PLN
Producent: Intenson

Kolagen o smaku truskawkowym to połączenie czystego białka kolagenu wraz z naturalnym aromatem truskawkowym. Jedna porcja to aż 10 000 mg kolagenu, co stanowi bardzo dużą dawkę zapewniająca najlepsze rezultaty. Kolagen smakowy można mieszać z wodą lub dodać do soku, smoothie oraz koktajlu.

Kolagen smakowy nie zawiera sztucznych barwników oraz konserwantów.

Co to jest kolagen?

Kolagen jest jednym z głównych składników tkanki łącznej. Jego głównym zadaniem jest łączenie ze sobą komórek, dlatego jest on budulcem większości narządów: skóry, kości, stawów, zębów, naczyń krwionośnych czy rogówek oka. Ale na tym jego rola się nie kończy. Kolagen chroni narządy wewnętrzne tj. nerki, żołądek czy wątrobę tworząc wokół nich podtrzymującą je w miejscu warstwę ochronną. Ponadto, pełni rolę obronną w układzie odpornościowym, zapobiegając ingerencji drobnoustrojów, toksyn czy komórek rakowych.

Co więcej, to kolagenowi zawdzięczamy sprężystość i miękkość skóry. Stanowi on aż 60% wszystkich białek skóry, dlatego ma decydujący wpływ na wygląd naszej skóry.

Sposób przygotowania: wsyp zawartość torebki do kubka i rozpuść w 150-200ml wody, soku lub koktajlu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Składniki: hydrolizat kolagenu (93,7%), aromat naturalny - truskawkowy, regulator
kwasowości - kwas cytrynowy , substancja słodząca – sukraloza

Produkt przeznaczony dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem
małych dzieci i osób uczulonych na którykolwiek ze składników.


Masa netto: 10,7g

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">