Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 6.69 PLN
Producent: yogi tea

YOGI TEA® Świąteczna CHRISTMAS TEA

Ekspresowa 35,7g: 17 saszetek (2,1g) 

Specjalna, aromatyczna, świąteczna kompozycja z miodokrzewem, cynamonem i anyżem. Znów w nowej szacie graficznej, wesołej jak Święta Uśmiech 

Pyszna mieszanka ajurwedyjskich ziół i przypraw, takich jak cynamon, pomarańcza, anyż i goździki, dobranych tak, by wprowadzić Cię w nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Ajurwedyjska herbata z ziół i przypraw korzennych

Składniki: rooibos*, cynamon*(13%), lukrecja*, kolendra*, miodokrzew* (6%), skórka pomarańczy*, goździki*, pieprz czarny*, anyż*, suszony sok z cytryny*, anyż gwiaździsty* (3%), kardamon*, prażona cykoria*, limonka*, olejek pomarańczowy*, olejek cynamonowy*.

*z upraw ekologicznych

Ciepłe i spokojne Boże Narodzenie z miodokrzewem, cynamonem i anyżem gwiaździstym.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy zatrzymujesz się i z wdzięcznością spoglądasz na miniony rok. Aby podzielić się tą wdzięcznością z innymi, YOGI TEA® wspiera niekomercyjny Projekt Kumari, który pomaga i wspiera osierocone dzieci w Nepalu. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem zapewnia im opiekuńczy dom, ukierunkowane wykształcenie i otwiera im drzwi ku lepszej przyszłości. Ten projekt ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ YOGI TEA® jest blisko związana z zespołem Kumari. (www.thekumariproject.org)

logo eu organic

PL-EKO-04
Rolnictwo spoza UE

Producent: YOGI TEA GmbH, Niemcy, www.yogitea.com 

/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">