Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 6.69 PLN
Producent: konjac sponge

Gąbka Konjac Tattoo, najdelikatniejsza, 100% naturalna i hypoalergiczna, z czystego włókna Konjac, do oczyszczania i pielęgnacji skóry pokrytej tatuażem. Do twarzy i do ciała. Idealna zaraz po zabiegu, w czasie gojenia i do codziennej pielęgnacji skóry.

Gąbka Konjac Tattoo, najdelikatniejsza, 100% naturalna i hypoalergiczna, z czystego włókna Konjac, do oczyszczania i pielęgnacji skóry pokrytej tatuażem. Do twarzy i do ciała. Idealna zaraz po zabiegu, w czasie gojenia skóry oraz do późniejszej codziennej pielęgnacji. Nie powoduje podrażnień i nie uszkodzi świeżego tatuażu.

Dzięki swojej unikalnej strukturze komórkowej, zrównoważonemu pH oraz bogactwie naturalnych mineralnych mikrowłókien gąbka Konjac Tattoo delikatnie "ślizga" się po świeżo wytatuowanej skórze, ultra łagodnie usuwając z niej zanieczyszczenia, ewentualną krew i wysięk osocza. Jednocześnie gąbka koi i łagodzi podrażnioną zabiegiem skórę oraz zmniejsza prawdopodobieństwo formowania się większych strupków na wytatuowanej skórze.

W ciągu pierwszych dni po zabiegu warto używać gąbke Konjac Tattoo raz lub dwa raz dziennie, zanim na skórze pojawią się strupki i złuszczanie. Pomoże to utrzymać czystość i właściwe nawilżenie skóry po zabiegu oraz zachować naturalną własną ochronną warstwę skóry, sprzyjającą gojeniu i regeneracji.

Po wygojeniu wytatuowanej skóry po zabiegu i osłonięciu kolejnych warstw naskórka, gąbka Konjac Tattoo zadba o naturalne i łagodne oczyszczanie o utrzymanie właściwej kondycji nowego, wrażliwego naskórka, bez konieczności używania mydła czy innych detergentów, które mogą ją niepotrzebnie podrażnić i wysuszyć.

Gąbka Konjac Tattoo jest produktem w 100% naturalnym. Nie zawiera żadnych innych dodatków poza włóknem (błonnikiem) bogatej w składniki odżywcze rośliny Konjac, rosnącej na jednej z najczystszych na świecie koreańskiej wyspie Jeju. Nie zawiera więc żadnych barwników, ulepszaczy ani składników zapachowych - jest całkowicie bezzapachowa. Niezwykle prosta i wygodna w użyciu, a także higieniczna - ponieważ między użyciami może być bez obaw i uszkodzeń sterylizowana poprzez włożenie jej na 2 minuty do gotującej wody. 

Gąbka Konjac Tattoo to 100% naturalny, najbardziej delikatny i skuteczny produkt niezwykle delikatnie oczyszcza skórę, delikatnie ją złuszcza i stymuluje do odbudowy i gojenia. Unikalna struktura gąbki delikatnie masuje skórę, stymuluje mikrocyrkulację krwi, wspomaga odnowę komórek i pozostawia skórę czystą, niezwykle gładką, odświeżoną i odżywioną. Zawiera wiele naturalnych składników odżywczych, witamin i minerałów, jak: białko, węglowodany, żelazo, fosfor, miedź, cynk, witaminy: A, C, E, D, B1, B6, B12 i kwas foliowy. Posiada odczyn zasadowy, przez co naturalnie równoważy pH skóry. Odpowiednia także dla skóry wrażliwej.

Wielkość gąbki to ok. 8 x 5-3,5 cm. – w kształcie łezki, doskonale mieści się w dłoni.

Gąbka Konjac jest 100% naturalna i 100% biodegradowalna.

  • 100% naturalna, czysta gąbka z roślinnego błonnika
  • idealna także w przypadku cery wrażliwej
  • hypoalergiczna
  • idealna do oczyszczania i wspomagania gojenia świeżo tatuowanej skóry
  • pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo formowania się większych strupków na świeżym tatuażu
  • łagodnie "ślizga" się po świeżym tatuażu, oczyszczając skórę z pozostałości po zabiegu zapobiegając wysuszeniu
  • sprzyja zrównoważeniu pH skóry
  • łagodnie oczyszcza i delikatnie, równo złuszcza skórę dbając o kolejne warstwy nowego naskórka
  • w 100% naturalna i wolna od jakichkolwiek barwników, składników chemicznych, dodatków i składników drażniących
  • po zamoczeniu jedwabiście gładka i niezwykle przyjemna w dotyku - sprawia, że oczyszczanie skóry staje się najprzyjemniejszym, relaksującym masażem


/06fc778c5505f7285e98b7466f5dc4b5.png">